YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ
KAMERA GÜVENLİK (CCTV) SİSTEMLERİ
Yangın algılama sistemlerinin kullanım amacı; genel veya özel kullanıma açık bütün yapılarda yangın, gaz sızıntısı vs. acil durumları algılayarak en kısa sürede görüntülü ve sesli olarak yapı içinde operatör, güvenlik görevlisi itfaiye gibi müdahale ehliyetli herkesi uyarmak, acil durum yaşanan mahaldeki kullanıcıları uyararak yaşanan olayda maddi manevi zararı en aza indirmeye çalışmaktır.
CCTV ve Kamera Güvenlik Sistemlerinin kullanım amacı; genel veya özel kullanıma açık bütün yapılarda görüntülü ve sesli olarak yapı içinde veya dışında kamera veya mikrofonun algılama alanı içinde yaşanan her şeyi kaydetmek ve yaşanan anda bir üçüncü şahıs tarafından gösterilmesini sağlayarak yaşanan olaya anında müdahale edilmesini sağlamaktır.
GENEL MÜZİK YAYIN VE ACİL ANONS SES SİSTEMLERİ
DATA, TELEFON VE YAPISAL KABLOLAMA SİSTEMLERİ
Genel Müzik Yayını ve Acil Anons Ses Sistemlerinin amacı; genel kullanıma açık yapılarda (kamu binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri vs.) genel veya özel mahallerde, bir veya daha fazla kanal sayısında, değiştirilebilir ve seviyesi ayarlanabilir ses sinyalini (müzik, anons ya da acil anons olabilir) kullanıma hazır halde bekletmek veya sürekli kullanılmasını sağlamaktır.

Bu sistemler yapılarda karşılaşılabilen acil durumlarda yapı içindeki insanların paniğe mahal vermeden tahliyesini sağlamak/yönlendirmek için kullanılır.
İşyeri, ev gibi sınırlı mesafelerdeki bilgisayarları ve çevre birimlerini birbirine bağlamak için kullanılan sistemler, yapısal kablolama sistemleridir. Yapısal kablolama sistemleri vasıtası ile data, telefon, güvenlik, şebeke vb sistemlere ait kablolama alt yapısı tek bir merkezde toplanarak, entegre bir çalışma ortamı oluşturulur.
PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ
PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ
Konferans ve diğer bütün salonlarda kullanılan ses sistemlerinin amacı; her türlü sanatsal gösteri ve etkinlik, müzikal dinleti ve konser, toplantı grupları ve konuşmacıların seslerini aslına en uygun ve anlaşılır şekilde dinleyicinin kulağına ulaştırmaktır.
Konferans ve diğer bütün salonlarda ya da eğlence mekânlarında kullanılan ışık sistemlerinin amacı; her türlü sanatsal gösteri ve etkinliği, müzikal dinletiyi sahne gösterilerini ışık oyunları ile izleyicinin beğenisine sunmaktır.
PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
ALTERNATİF AYDINLATMA SİSTEMLERİ
Profesyonel görüntü sistemleri, televizyon stüdyoları, güvenlik odaları, konferans salonları, fuar alanları, eğitim merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan sistemlerdir. Profesyonel ekranlar, çevre birimleri ve aksesuarları ile profesyonel görüntü sunarlar.
Günümüz dünyasında aydınlatma sistemlerinin yapı taşları baştan sona değişmektedir. LED (Light Emitting Diode) ışık saçan diyot anlamına gelir. Çalışmak için ihtiyaç duyduğu enerji miktarının azlığı ve enerji maliyetlerine olan olumlu etkisi global dünyada LED arz, talep ve üretimlerini son derece hızlı artırmaktadır. Sadece aydınlatma değil, dekoratif aydınlatma ihtiyaçlarını da LED tam ve sorunsuz olarak karşılamaktadır. LED teknolojisinin ulaştığı son nokta, günümüzde 100.000 saate kadar materyal ömrü ve 16 milyon renk alternatifine ulaşmıştır. LED in ulaştığı bu son nokta, LED in verimliliğini akkor ampullere göre 100'lerce kat artırmaktadır.
Yukarı
Yukarı
Yukarı
Yukarı
Yukarı
Yukarı
Yukarı