Bilgi için telefon: +90 312 394 7103

CCTV ve Kamera Güvenlik Sistemleri

CCTV ve Kamera Güvenlik Sistemlerinin kullanım amacı; genel veya özel kullanıma açık bütün yapılarda görüntülü ve sesli olarak yapı içinde veya dışında kamera veya mikrofonun algılama alanı içinde yaşanan her şeyi kaydetmek ve yaşanan anda bir üçüncü şahıs tarafından gösterilmesini sağlayarak yaşanan olaya anında müdahale edilmesini sağlamaktır.

Genel Müzik Yayını Ve Acil Anons Ses Sistemleri

Genel Müzik Yayını ve Acil Anons Ses Sistemlerinin amacı; genel kullanıma açık yapılarda (kamu binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri vs.) genel veya özel mahallerde, bir veya daha fazla kanal sayısında, değiştirilebilir ve seviyesi ayarlanabilir ses sinyalini (müzik, anons ya da acil anons olabilir) kullanıma hazır halde bekletmek veya sürekli kullanılmasını sağlamaktır. Bu Sistemler yapılarda karşılaşılabilen acil durumlarda yapı içindeki insanların paniğe mahal vermeden tahliyesini sağlamak/yönlendirmek için kullanılır.

Profesyonel KNX Otomasyon Sistemleri

Günümüz dünyasında artan enerji talep ve maliyetleri göz önüne alındığında yapıların enerji ihtiyaçlarını ucuz ve verimli çözmenin tek yolu yapılarda kullanılan sistemlerin tek bir merkezden izlenip yönetilerek gereksiz enerji kullanımını en aza indirmek ve kullanılan cihazların ömür ve verimliliklerini artırmak için bina otomasyon sistemlerini kullanmak olacaktır.

Profesyonel Konferans Sistemleri

Konferans ve toplantı salonlarında kullanılan bu sistemler bir veya daha fazla katılımcının konuşma ve görüntülerini kendi salonlarında ya da başka salonlarda duyup izlemek, katılımcıların her türlü oylama veya seçim etkinliklerini analog veya dijital olarak okuyup saklamak, video konferans sistemi ile diğer üçüncü şahısları toplantıya dâhil etmek için kullanılır.

Profesyonel Otomasyon Sistemleri

Konferans ve toplantı salonlarında kullanılan bütün sistemlerin (Her türlü ses, ışık, görüntü, konferans ve genel aydınlatma) sistemlerinin tek bir kullanıcı ile bir LCD panel ya da kontrol ünitesi üzerinden kullanılıp yönetilmesini sağlayan sistemlerdir.

Profesyonel Işık Sistemleri

Konferans ve diğer bütün salonlarda ya da eğlence mekânlarında kullanılan ışık sistemlerinin amacı; her türlü sanatsal gösteri ve etkinliği, müzikal dinletiyi sahne gösterilerini ışık oyunları ile izleyicinin beğenisine sunmaktır.

Profesyonel Ses Sistemleri

Konferans ve diğer bütün salonlarda kullanılan ses sistemlerinin amacı; her türlü sanatsal gösteri ve etkinlik, müzikal dinleti ve konser, toplantı grupları ve konuşmacıların seslerini aslına en uygun ve anlaşılır şekilde dinleyicinin kulağına ulaştırmaktır.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama sistemlerinin kullanım amacı; genel veya özel kullanıma açık bütün yapılarda yangın, gaz sızıntısı vs. acil durumları algılayarak en kısa sürede görüntülü ve sesli olarak yapı içinde operatör, güvenlik görevlisi itfaiye gibi müdahale ehliyetli herkesi uyarmak, acil durum yaşanan mahaldeki kullanıcıları uyararak yaşanan olayda maddi manevi zararı en aza indirmeye çalışmaktır.